Kontakt oss

Ring nå 920 79 998 eller send inn kontaktskjema nederst på siden. Gratis konsultasjon! Vi tilbyr også konsultasjon over telefon dersom du bor utenbys.

Kontakt oss

Vi er lokalisert i flere distrikt. Kontakt det kontoret som ligger i ditt distrikt. (Se menyen til høyre).

Veiledningskontorer:

Oslo
Trude K. Ekker
Sandakerveien 114 B
0484 Oslo
Tlf: 959 30 583
trude.ekker@smartkarriere.no

Asker og Bærum
Silje B. Solli
Løkkeåsveien 3b
1337 Sandvika
Tlf: 930 27 847
silje.solli@smartkarriere.no

Buskerud/Oslo
Wanda Berge
Nedre Strandgate 7
3015 Drammen
Tlf: 934 42 650
wanda.berge@smartkarriere.no

Bergen
Trude S. Phillips
Sandviksboder 1a
5035 Bergen
Tlf: 916 91 334
trude.phillips@smartkarriere.no

Østfold
Elin Heggen
Eidsbergveien 8
1830 Askim
Tlf: 977 70 033
elin.heggen@smartkarriere.no

Follo
Heidi Heggen
Vestenga 23
1413 Tårnåsen
Tlf: 936 62 044
heidi.heggen@smartkarriere.no

Stockholm
Maria Frögren
Stormbyvägen 2
16355 Spånga, Stockholm
Tlf: +46(0)702998068
mailto:maria.frogren@smartkarriar.se

Hovedkontor

Vi holder til i Oslo og Sandvika. Kontakt oss her for henvendelser angående alle formelle anliggende for virksomheten.

Oslo
Trude K. Ekker
Sandakerveien 114 B
0484 Oslo
Tlf: 959 30 583
Send epost

Asker og Bærum
Silje B. Solli
Løkkeåsveien 3b
1337 Sandvika
Tlf: 930 27 847
Send Epost

Asker og Bærum
Silje B. Solli
Løkketangen 10 B (2.etg.)
1337 Sandvika
Tlf: 930 27 847

Asker og Bærum
Silje B. Solli
Løkketangen 10 B (2.etg.)
1337 Sandvika
Tlf: 930 27 847